Önemli İstekler / Öneriler

• Konbuyu başlatan DAMAR
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 9
  • Görüntüleme 127

MARJİNAL

MARJİNAL OFFİCİAL
Admin
Siteye Neler Gelmesini Ve Sitede Aktif Olup Sevmediğiniz Şeyleri Konu Altında Belirtebilirsiniz..

Fikirlerinize AÇIĞIZ.
Tema değişme olabilir
Kendi css değişme özelliği olabilir (uzman ve üstünde renk seçimi)
Rgb tag gelebilir ownerlere veya onursallara bunun yanı yeni kayıtlardan sonra eğitim olabilir kısa bi şekilde hide vs gösterilir ve kali/termux alanı açılabilir

DAMAR

2015 - 2025
Admin
Tema değişme olabilir
Kendi css değişme özelliği olabilir (uzman ve üstünde renk seçimi)
Rgb tag gelebilir ownerlere veya onursallara bunun yanı yeni kayıtlardan sonra eğitim olabilir kısa bi şekilde hide vs gösterilir ve kali/termux alanı açılabilir
tema güzel bence fakat alttan seçilebilen tema ekleriz isteyen istediği temaya geçer öyle yaparız,

kendi css rengini değişme olsa forum pavyon olur ve eminimki herkes owner csslerini kullanarak milleti dolandırır,

yeni kayıtlara kuralları gösterebiliriz mantıklı

MARJİNAL

MARJİNAL OFFİCİAL
Admin
tema güzel bence fakat alttan seçilebilen tema ekleriz isteyen istediği temaya geçer öyle yaparız,

kendi css rengini değişme olsa forum pavyon olur ve eminimki herkes owner csslerini kullanarak milleti dolandırır,

yeni kayıtlara kuralları gösterebiliriz mantıklı
Ve oyun alanıda cft çözme alanı açılabilir
Deface testleri fln olabilir

SIRA BENDE
İLK ÖNCE KOnuLARIN YANINA ÖZEL TAGLAR MESELA PROXY YADA GÜNCEL GİBİ
SİTE ARADA HATAYLA KARŞILASIYOE OMU DÜZELTİN
TAG RENKLERİNİ ELDEN GEÇİRMEK LAZIM HAFTA 1 KERE 1000 NETFLİX ACCOUNT PAYLAŞILMALI ETKİNLİKLER YAPILMALI BENCE SONRA YAZAIİRIM ÜŞENDİM ŞİMDİ

Siteye Neler Gelmesini Ve Sitede Aktif Olup Sevmediğiniz Şeyleri Konu Altında Belirtebilirsiniz..

Fikirlerinize AÇIĞIZ.
En son paylasilan listesi buyutulebilir, boylece daha once paylasilan seyleri gorebiliriz (mesela son 20 paylasim listesinde son 30 olsa), ve tarih yazarak o tarihe ait butun paylasimlari gormek iyi olur.

+18 sızıntı bölümü gelebilir gerçe yeniyim belki vardır ama yoksa mobil uygulama gelebilir

Gördüğüm kadarıyla 30 konu görebiliyoruz sayfalandırılıp atıyorum 6 ay önceki paylaşılan konuyuda görebilme imkanı olabilir