Merhaba

• Konbuyu başlatan ReLady
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 18
  • Görüntüleme 602

ReLady

Sonsuzlukta kaybolmuş sözler..
Admin
Merhabaa ben Lady, büyük ihtimalle burdaki en bücür ben olacağım. Başka bir forumdan geldim. Gelmeyi unutmadığım sürece burda olabilirim. Şimdiden uyarayım aşşırı konuşuyorum rahatsız olacak yada olan varsa yoksaya alabilir. Umarım ii anlaşırıız şimdilik bbyss

hoşgeldiniz heralde bayansınız bayanlar hep çok konuşuyolar alışkınız yani,
bbyyss bende ne baypass ı diyodum sizede bayss :)

ReLady

Sonsuzlukta kaybolmuş sözler..
Admin
bütün bayanlar öyle değil çoğul konuşmazsanız sevinirim ve bbys lafını çok uzun süredir kullandığım için alışkanlık oldu sizede bbys :D

Darkghostsec

Baktın olmuyo bakmıyacaksın :)
Admin
Admin
Merhabaa ben Lady, büyük ihtimalle burdaki en bücür ben olacağım. Başka bir forumdan geldim. Gelmeyi unutmadığım sürece burda olabilirim. Şimdiden uyarayım aşşırı konuşuyorum rahatsız olacak yada olan varsa yoksaya alabilir. Umarım ii anlaşırıız şimdilik bbyss
Hoş geldin

zherix

Admin
Yasaklı Üye
hoşgeldin leydim

Hoşgeldin dostum.